Worek filtracyjny do mieszalnika

Odpylacze workowe, dzięki dużemu wyborowi w budowie worków filtracyjnych z rozmaitych tematów oraz o odmiennym kształcie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w jakim jest kłopot z czarnym powietrzem powstającym w ciągu przemysłowym.

https://berndson.pl/szkolenia-warszawa

Niezwykle łatwe - filtry modułowe, które brane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobra robią naszą pracę oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W własnej możliwości jesteśmy również wielkie jednostki modułowe mogące służyć wielkie hale produkcyjne kiedy także niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do szczupłych i lekkich pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z pomocy na domową strukturę stanowią istotną powierzchnię filtracyjną.

Dużo długa gama proponowanych odpylaczy gwarantuje nam dobry dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedz o swej ofercie można uzyskać na lokalnej stronie internetowej lub stykając się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas dania odpylające są dostępne w klasy przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości korzystania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej jednostce zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, i w toku zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.