Rozwoj firm rodzinnych w polsce

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek nasz zakład w kajecie. W tym samym, w którym mówił ewidencje sprzedaży. Natomiast jego interes nie był jedynie artykułów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może stanowić kilkadziesiąt rodzajów. Pisanie w notesie nie rozwiąże problemów tego biznesmena, szczególnie, jeżeli korzystamy z bardzo skutecznej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej formie?

Z usługą przychodzi firma Comarch, jeden z najważniejszych twórców oprogramowania na Polskim rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To niesamowite i niezwykle zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych dokumentów i owoców. Stawia się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które doskonale ze sobą współpracują, a jednocześnie stanowią idealne wyjście dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę pomysłu i pozwala stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, a nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości lekkich i ogromnych stanów, ustawiać miejsca dla jednych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje możliwość etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów a nawet etykiet. To pewnie dodatki, do głównego zadania, jakim jest przekazywanie, przesuwanie, przyjmowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten stosuje dyspozycje, wydawane przez pracodawcy, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak kluczowe elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na etapie dokumentów handlowych, a nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.