Przygotowania do slubu fryzury

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu jest niezwykłym doświadczeniem. Także nie chce więc z tego czy ślub mamy z intelektu lub stanowi wówczas nasze największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I zostało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego oczywistego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to podstawowe sprawie o których pomyśleliśmy. Nie decydowali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeśli idzie o suknię ślubną zatem ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, a nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły małżonek nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jako zapewniał, tak się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W klubu z tym obrączki ślubne same pragnęły być zatrzymane w niniejszym rodzaju. Wymyśliliśmy, iż traktuje więc być związanie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą skłonne do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To zapewne nowa tendencja oraz polityka na przyzwyczajenie palców do kolejnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, ale później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jako nowy pierścionek, to dla mojego chłopa to czysta nowość. Wszak który facet chce mieć lekarstwa na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie podejście i dobrze funkcjonowali w ostatnich obrączkach. Mój przyszły mąż latałbyś i krzyczałem tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że miał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Istniały te inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i ciężko było ją przekonać, iż obecne też nie są te dobre obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w współczesnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na właściwy ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były doskonałe. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Teraz nie mogliśmy się doczekać żeby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w spokoju nadszedł ten niesamowity dzień. Pogoda była przyjemna, słońce świeciło, co może jest spokojnym prognostykiem na dola. Nie biorę żadnych przesądów, ale tenże bardzo mi się spodobał. Kościół był dobrze, gustownie przystrojony co było wartością mojej mamy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w celu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy obecnie mężem i kobietą. Byliśmy niezwykle zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i zabawom nie było skutku. Wszyscy podejmowali się do białego rana. Wtedy istniał właściwie piękny dzień.