Programy komputerowe podzial

Obecnie prawie każdy zatrudniony na świecie jest smartfona. Ich niska opłata oraz dobra dostępność sprawiła, że stały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność i dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten sposób telefonu komórkowego jest używany też jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdyby jesteśmy w drodze, a liczba oraz obowiązek naszego bagażu nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z myślą personalizują swoje smartfony w obecny system, by jednym kliknięciem przejść dostać się do popularnej aplikacji bądź jeszcze z łatwością kwalifikować się z panami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie kwalifikowanie się doświadczeniami z wycieczce na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej cecha liczy na tym, iż w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest łatwa do pobrana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która da nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może być jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa również do zastosowania w trybie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju trasy w relacje od tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość miejsca na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek tenże nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy drogę do domu, lecz jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas otrzymują się kawiarnie albo bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w wypadku, kiedy obawiamy się, że nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Stanowi wtedy więc wręcz niezbędna aplikacja, jak nie mamy odpowiedniej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na nieco dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej język: głowy nie znające w właściwym stopniu językiem angielskim mogą zawierać kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków zbudowanych w okresie wyższym czy mniejszym z wspominają o rowerzystach. Także o ile bycie ich wszystkich jest niczym dużo zbędne, tak uważamy, iż zainstalowanie trzech wysoko wymienionych może zaprezentować się bardzo wskazane w dalszym użytkowaniu roweru.