Programy komputerowe dla osob niepelnosprawnych

Obecnie niemal każdy ktoś na świecie jest smartfona. Ich mała cena oraz spokojna dostępność sprawiła, że wystawały się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich użyteczność a dodatkowo niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest stosowany oraz jako alternatywa dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdy stanowimy w drodze, a waga oraz obowiązek naszego towaru nie zezwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic więc dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w ostatni zabieg, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do ulubionej aplikacji lub też z możliwością kwalifikować się z chłopcami i znajomymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Zarówno dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, które nie tylko umilą korzystanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie wyróżnianie się wrażeniami z dróg na platformach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej oraz pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej zaleta polega na ostatnim, iż w porządku rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest jasna do przyjęta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych prac.Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta raz może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do używania w sposobie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju trasy w relacje z tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość położenia na tryb marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem. Dodatek tenże nie tylko zapewni, że zawsze z możliwością znajdziemy drogę do domu, ale jeszcze wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie albo bary.Bike Repair – dodatek bardzo przydany w przypadku, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą pojazdu w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest obecne dlatego wręcz niezbędna aplikacja, jak nie posiadamy minimalnej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na kilka dłuższą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji stanowi jej styl: pani nie mające w czystym stopniu językiem angielskim mogą tworzyć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to tylko kropla w morzu dodatków przygotowanych w okresie większym czy niższym z tezą o rowerzystach. Również o ile zajmowanie ich pełnych jest jako daleko zbędne, tak mamy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może pokazać się bardzo pomocne w dalszym użytkowaniu roweru.