Program ksiegowy dla zwiazkow zawodowych

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, funkcjonujące w otoczeniu Windows, są niezwykle skuteczne zaś ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli obracać się tabulatorem. Są też firmy lub przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w różne komputery. Dla nich tylko stworzono program Comarch Klasyka, jaki sprzedaje wszystkie innowacyjne rozwiązania również łatwości w doskonałej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w szerocy funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i dużej. Idzie na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wraz z rejestracją operacji handlowych, i w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zaimplementowaną bazę banków, jaką można wykorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem planu jest element Płace. Podaje on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i liczenia zarobków. Bogata w nim odnotowywać nieobecności i urlopy pracowników. Element ten idzie same na wykonywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych klientów producent przygotował specjalną propozycję migracji do ważnych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Może więc istnieć szczególnie interesująca propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może składać się z 40% rabatem, i najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z nowych powodów mogą po prostu nie dojść do grupie klasycznej.