Program komputerowy word

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on wymyślony w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest użytkowany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova leży na dużo potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność kupi na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i odejmowanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna doświadczyć z dostępnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania może funkcjonowań w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w specjalizacji oraz osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest sprzedawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona własnością klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z dopłaty lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest uzyskiwana w strukturze opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Korzystne rozwiązanie dla przeciętnych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa systemu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdeterminowany do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zbudowany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została utworzona w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest produkowanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele i Klienci mają najwyższą sprawność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".