Program komputerowy stawka amortyzacji

Program do fakturowania

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on zaprojektowany w sensie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest nadużywany przez ponad osiem tysięcy własnych spółek!

Enova cierpi na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z zwykłej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to pozycja na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną opiekę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji zadania pewno żyć w każdej chwili zweryfikowany. Dzięki temu unika się przestojów w instytucji i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest dostarczany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona cechą klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest podejmowana w formie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Dobre rozwiązanie dla maluchach oraz małych firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zdobywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku oraz dzięki zastosowaniu eksperckiej wiedzy i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które wpływa, że Partnerzy a Klienci osiągają najwyższą sprawność w wykorzystaniu technologii informacyjnych, niezbędną by osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zaangażowana społecznie i pomaga takie instytucje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".