Program funkcjonalny biblioteki

Program Enova ma dużo modułów, które mogą być pozytywne w spółce albo w biurze w moc elementach jego istnienia. Moduł Kadry i Płace leczy w ewidencji danych kadrowych, naliczaniu wynagrodzeń, podatków, składek ZUS itd. Zapewnia kompleksową obsługę spraw pracowniczych. Stanowi on systematycznie aktualizowany do obecnie działających w Polsce przepisów. Przedstawia go wyraźny i przydatny w obsłudze interfejs graficzny, jest też w sumie kompatybilny z pakietem MS Office.

Moduł Księga Podatkowa jest i odpowiedzialny za obsługę firmy w myśli ewidencji dokumentacji, księgowania oraz dokonywania sprawozdań ważnych i starych. To przy jego usłudze prowadzone są wszelkie zestawienia, rozliczenia i zapisy KPIR. Umożliwia on oraz ewidencję rozrachunków walutowych z automatycznym obliczaniem różnic kursów.
Księga Inwentarzowa pozwala odbiorcom na rejestrację zdarzeń związanych ze sposobami trwałymi. Moduł ważny istnieje jeszcze za ewidencję wartości niematerialnych oraz wyposażenia. Możliwe jest przeprowadzanie swoistego terminarza zdarzeń, jakie są powiązane z ostatnimi materiałami. Książkę z elementem można rozpocząć w wolnym okresie roku rozliczeniowego.
Moduł Faktury uczestniczy w procesie wystawiania dokumentów sprzedaży oraz decydowania cenników i dodawania danych o kontrahentach firmy. Aplikacja Handel umożliwia jej klientom wystawianie dokumentów zakupu, sprzedaży, prowadzenie ewidencji zamówień i obsługi magazynu.
Niezmiernie istotnym elementem jest jednocześnie CRM (Customer Relations Management). Rejestruje on możliwości o klientach, ale umożliwia te obsługę wypożyczalni i serwisu. Aplikacja Księga Handlowa dostarcza do księgowania, dokumentowania i budowania różnego rodzaju sprawozdań. Urządzenie toż w wysokim stopniu usprawnia codzienną pracę księgowych.
Ostatni moduł programu Enova – Delegacje służbowe uważa zbyt zadanie wspomagać obsługę i rozliczanie delegacji domowych oraz innych. W zasadniczym stopniu ułatwia on działanie przedsiębiorstwa na tym tłu. Enova cennik jest dobierany indywidualnie do jakiejś firmy. Czynniki brane pod opiekę do wysokość przedsiębiorstwa i wybór modułów. Istnieje również możliwy zakup w 3 wersjach: srebrna, jasna i platynowa.