Program do fakturowania uslug transportowych

Program do fakturowania umożliwia wystawianie innego typu dokumentów rozliczeniowych w forma szybki, praktyczny i dostosowany. Moduł Comarch ERP Optima Faktury jest wysoce funkcjonalny w obsłudze. Dzięki niemu wolno wystawić teksty w jakiejkolwiek walucie.

 

Aplikacja obecna stanowi w szerocy zsynchronizowana z pozostałymi elementami systemu firmy Comarch. Możliwości są aktualizowane w końcu całości, co czyni obsługę księgową prostą. Z racje na funkcjonalność (opcje sprzedaży i kupna, internetowej wymiany dokumentów) moduł ten istnieje zdecydowanie najlepszą myśl na targu wśród materiałów tego rodzaju.
Dodatkowe narzędzie jakim jest Okno Sprzedaży Dedykowanej umożliwia zaprezentowanie wszelkich danej i materiałów dotyczących danego kontrahenta. Toż dużo użyteczne rozwiązanie dla księgowych. Oprócz tego projekt ten ma funkcję drukowania. Wszystko to sprawia, że porządek w długim stopniu ułatwia funkcjonowanie firmy czy biura i wykonywa pracę przyjemniejszą.
Program Comarch ERP Optima Faktury jest idealny zwłaszcza dla średnich i niewielkich firm, gdzie dział księgowy nie jest znaczny i ludziom pomocna jest uwaga i odciążenie. Taką rolę jest teraz moduł faktury­ jako magazyn do rejestrowania i fakturowania ułatwia pracę ludziom i ogranicza możliwość popełnienia błędu. Program umożliwia szybkie wystawianie faktur wraz z ich natychmiastową korektą także możliwością wydruku.
Program do fakturowania Comarch ERP Optima Faktury zezwala na: wystawianie faktury sprzedażowych i zakupowych, fiskalizację dla osób fizycznych,obsługę wszystkich sprzedaż w złotówkach i walutach obcych, wystawianie dokumentów korygujących (korekty: ilości, danych, wartości -ceny, stawki VAT, rabat itd.), zakup i sprzedaż z wybraniem tradycyjnych form płatności (przelew, kompensata, gotówka) jak rzadko i owymi, wskazanymi przez użytkownika oprogramowania i zarządzanie rejestru pomocy oraz partnerów.