Obsluga klienta play dla firm

http://erp.polkas.pl/comarch-wms-profesjonalny-system-zarzadzania-magazynem/Comarch WMS - profesjonalny system zarządzania magazynem | Systemy ERP | POLKAS

Jeśli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź punktu gastronomicznego, toż bardzo dobro wiesz, że szybkość obsługi klienta jest jakimś spośród najważniejszych wyzwań, którym wymagasz sprostać. Jednakże pewnie nie domyślałeś się nigdy, że duży pomysł na ten atrybut tworzy nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do planu i oddanie go w walucie fiskalnej.

Jeżeli zatem Twój dom wyposażony stanowi w klasyczne lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, więc tenże zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie miesza się na jego zadowolenie, także jego brak z podawanych przez Ciebie usług! Na wesele na zbycie pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może używać z jeszcze bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio odkładają się na grupa oferowanych usług! I dopiero z taką pracą, jaka posiada na punkcie poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Mamy Ci do zaoferowania jeden spośród najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej - program Gastro Pos Demo. Jego eksploatacja istnieje nie dość, że dużo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina działalność na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc goście nie będą uznawali szerszych dolegliwości z adaptacją do ostatnich rozwiązań! Ponadto cały plan wykonywa w trybie dotykowym, zapewniając swój i co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technicznym i łatwością obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wprowadzenie korzystnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej. Program Gastro Pos  jest zdecydowanym "Must have", jeśli chce Ci na obsłudze użytkownika na największym, światowym poziomie! Gastro Pos jest używany i ceniony w moc wielkich lokalach gastronomicznych i eleganckich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i myśli, aby Twój lokal wzniósł się na coraz wyższy stopień!