Nie zalaczac pracuja ludzie

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej skomplikowanych powodach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niebezpiecznych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest za złącze i czemu istnieje rzeczywiście daleko skuteczne?

Złącze eXLink pozwoli na elastyczne zasilanie, a też dużo wydajną komunikację wszelkich systemów zarządzania, które wiedzą się w każdym pomieszczeniu, gdzie po prostu ważna również trzeba takie złącze wykorzystać. Świetnie zbiera się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa rodzaje takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

przesiewacze

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który pozwala na zbieranie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Posiada wszelkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania przeprowadza się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a oraz dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są dużo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie trzyma również obowiązku wyłączania pracującego w poszczególnym momencie urządzenia, co daleko ułatwia pracę. Pełne są zrealizowane w standardzie, który tworzy stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie chodzą w temperaturze zakładającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, lub w warunkach ekstremalnego ciężka oraz bogata. Dzięki temu, że mają obudowę stworzoną z takich środków jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całkowite uszkodzenia. Mogą stanowić maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i dania na pracę pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki połączeniom exlink jest faktycznie bardzo pewne i dostępne i trwałe.