Ksiegowosc wlasnej firmy

Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i wymagającej czas pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z tytułem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je zawsze elastyczność i umiejętność obsługi. Co szczególnie istotne, są one dostosowane do obowiązujących przepisów i elastyczne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najdłuższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do walut prowadzących pełną księgowość, jak i firm liczących się w całości księgi przychodów i rozchodów lub na zasadzie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość jest szeroką gamę funkcji koniecznych do dobrego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo praktycznym w obsłudze, o nowoczesnym interfejsie zapewniającym najlepszą funkcjonalność i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z układem nie sprawi kłopotów nawet mniej wprawnym użytkownikom.

Ten zamiar w zestawieniu z nowymi zapewnia bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych cech z wykorzystaniem tzw. pól własnych, bądź te rozliczać rozrachunki w ratach lub ewidencjonować je według indywidualnych typów. Możliwa jest zarówno realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w okresie; ewidencja środków trwałych, a dodatkowo wartości duchowych i prawnych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS także możliwość eksportu do Płatnika.