Krajalnica tesco

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, i może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą stosują dwie strony: doskonała markę i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest dokonana przez polskiego producenta, przez co do jej podstawowej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na środowisku". Jest względnie swoja w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

Krajalnica maga 612p to produkt, dany do krojenia przede wszystkim nowego sposobie wędlin i ciała, jednakże z przeznaczeniem może istnieć traktowany jeszcze do tworzenia plastrów z warzyw czy sera. Wychodzą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej także niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy i ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest energiczna i bardzo precyzyjna, a użytkowanie jej - w wszyscy bezpieczne. Wszystkie punkty zostały odpowiednio zabezpieczone i wyprodukowane z naprawdę trwałych, łatwych w praniu oraz restauracji elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszelkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy fakt tego dania, jaki posiada wszą relacja z żywnością, jest wytworzony z faktów nierdzewnych.

Nie zależysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p wcale nie będziesz traktował tegoż faktu! To krajalnica, która tak dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując umieszczone w nią artykuły do granica i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie zaobserwujesz, iż nóż kroi mniej dokładnie, zawsze możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i zrobić danie do tego, by znów służyło "jako nowe".