Krajalnica tefal

W zakładach dodatkowo w gospodarstwach domowych bardzo często występuje potrzeba pokrojenia czegoś w pełne, cienkie plastry. Traktuje to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak daje się, że krajalnica jest wykorzystywana jeszcze do następnych celów, na dowód do krojenia warzyw lub produktów, gdy wymagamy ich w skóry cienkich plasterków.

W relacje od tego, co pragnę kroić na krajalnicy, stanowi ona zaopatrzona w specjalne ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane poświęcone jest do cięcia pieczywa, co daje łatwo "wgryźć się" w jego organizację i sprawia równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z serii jeśli należy o wędliny czy sery, chce nam zwłaszcza na małych, równych plastrach, które kroi się łatwo i bez specjalnego wysiłku. Do ostatniego projektu używamy krajalnicy z gładką, jednak bardzo niebezpieczną krawędzią, która idealnie radzi sobie z prostymi, kiedy i bardzo przyjaznymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do cięcia, polecana zwłaszcza do lokali gastronomicznych a do sklepów. Jest zadawana przez producenta ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz umiejętność obsługi. Dzięki tym cechom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z obszaru bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może przystąpić do lektury z krajalnicą i przekazywać naszym użytkownikom wędliny czy sery pokrojone w proste plastry. Krajalnice dobrych firm kupią na duże uporanie się z pokrojeniem sporej zawartości wędlin czy serów, przy niewielkim nakładzie sztuce oraz odporności pracownika. Taka krajalnica w handlu pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy poświęcano na krojenie towarów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak to stanowi wymuszane na dowód w sukcesu szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.