Krajalnica philco phfs 8000

Wszyscy cenimy urządzenia i instytucji, jakie w wszelki sposób wyręczają nas w książki, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinkom spośród takich urządzeń, które pomaga pracę człowiekowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, iż istnieje toż niezmienione urządzenie gastronomiczne, które jest obowiązkowe w wszelkiej placówce gastronomicznej, w wszelkim sklepie, a oraz w polach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, skoro nie ma takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych wyników. Więc bezcelowe byłoby płacenie ogromnej liczbie artykułów spożywczych, gdy zatem bywało w momentach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę ogromnej ilości konsumentów zgromadzonych w zakładzie. Pokroi artykuł w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic przeznaczona jest do krojenia różnorodnych produktów spożywczych. Można za uwagą niej kroić produkty miękkie, kiedy również małej miękkości, oraz nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest krzywa i duża.

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/oprogramowanie-dla-firm-krakow/Oprogramowanie dla firm Kraków - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Wszystko zależy od noża Sprawność krojenia chce od ostrości noża. Krajalnica 310p w własnej budowie posiada ostrzarkę, która zapewnia ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi wynik w całe plastry o grubości do 16 milimetrów. Wyposażenie jest jednakowe w eksploatacji i wygodne. Podczas krojenia nie ma konieczności dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż działa ona na myśli grawitacji. Podczas krojenia wystarczy tylko przesuwać stół podawczy mając z rączki danej do stołu. Wyposażenie stanowi znacznie zdrowe i dobre dla zdrowia, gdyż wszystkie jego elementy, które przykładają się z krojoną żywnością wykonane są ze określeni nierdzewnej. Co daje, iż nie jest okazji ku temu, by powstała rdza na stronach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są wszystkie składniki krajalnicy, a a można ją dokładnie myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.