Krajalnica instrukcja obslugi

Krajalnica maga 612p to korzystne danie do cięcia wszelkiego rodzaju żywności. Nadaje się także do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do pewnych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia dużą i prostą eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na mieszkanie jej w prostot i spełnienie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu nowy gość może zostać już wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica realizowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temuż nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i dodatkowe do zastosowania w niewielkim czasie. Wystarczy po wyjściu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie czynniki jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować i nie ma potrzeby używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w mniejszych biznesach jak i małych zakładach, gdzie przerób artykułów jest na małym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy dostępne są też części zamienne w złych cenach. Urządzenie zakłada się z wielu elementów, które potrafią zostać zamienione w przypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.