Krajalnica beckers

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest materiałem wiodącej z lat na zbytu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które może kroić zarówno twarde kiedy i miękkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została wytworzona z najbardziej wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i pracę maszyny. Artykuły z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które korzystają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich żywotność. Kolejne elementy zostały przygotowane z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony istnieje w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo wyposażona w profesjonalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko jak widzi się on w książce zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w ról przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.