Gospodarka magazynowa barbara galinska

Program Gastro Szef jest dedykowany dla sieci restauracji. To plan człowiek do prowadzenia gospodarką magazynową danej firmy, na bazie posiadanych certyfikatów zakupu oraz danych stanowisk sprzedaży. Dzięki temu oprogramowaniu możemy skutecznie zarządzać wszystkimi posiadanymi przez nas restauracjami. Które są największe korzyści tego oprogramowania oraz dlaczego powinniśmy zdecydować się na nabądź tego projektu na indywidualny użytek?

- Program stanowi w sobie historię wcześniej przygotowanych operacji, lecz jego pierwszą funkcjonalnością istnieje możliwość bieżącego kontrolowania stanu magazynu w terminie rzeczywistym. Dzięki takiej kontroli od razu możemy uzyskać wiadomości o brakujących artykułach o produktach, jakie pragną stać zamówione. Dzięki programowi podejmowanie decyzji strategicznych jest żywe i wspaniałe.

- Wielką przewagą tego teraz oprogramowania jest fakt, że wyzwala ono jeszcze wiele prostych i pozytywnych raportów i analiz, które pomagają efektywne zarządzanie, zarządzanie i utrzymywanie daną placówką.

- Program może zostać zsynchronizowany z programem finansowo- księgowym, dzięki czemu łatwiej jest pytać finanse firmy. Z okresu programu istnieje jeszcze możliwość bezpośredniego wystawienia faktury, co stanowi wysoce bezpieczne i intuicyjne. Można i bez problemu eksportować informacje zamknięte w programie do następnych programów.

- Program jest doskonały podczas każdej inwentaryzacji. Dzięki wszelkim, precyzyjnym danym na fakt stanu magazynu pomaga dokładnie organizować wszystkie posiadane produkty oraz owoce, co jest szczególnie ważne w ogromnych lokalach.

- Program zezwala na zaawansowaną obsługę wielu zamówień.

Jeśli jesteś zainteresowany takim oprogramowaniem dla naszej restauracji- zastanów się, lub nie warto już teraz zakupić licencji dla jednego celu sprzedażowego lub dłuższej ich liczbie. Odpowiednie, efektywnie działające oprogramowanie jest opłacalną lokatą w tok Twojej firmy. Dzięki dobrej kontroli stanów magazynowych w Twoim domu przeważnie będzie sposób, i Ty zwykle będziesz wiedział jak wypowiada się jakość w spraw zaopatrzenia, fakturowania, czy bieżących zamówień.