Garderoba hiszpanski

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. Wtedy nie tylko szansa na zdjęcie kilkorgu zbędnych kilogramów, ale więcej na wymianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do usunięcia ciężkostrawnej diety opartej na mięsie i nabiale oraz wzięcia ze zdrowia, jakie przekazują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Zapewniają nam one ludziach elementów koniecznych do odpowiedniego funkcjonowania systemu. Polacy wciąż zawsze mają skłonność do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Stąd tak wiele wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są jeszcze samą z podstawowych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego minimalizują ryzyko wyżej wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o wiele dużo lekkostrawne niż ciało i nabiał. Mniej panują w ciągu pokarmowym, dzięki czemu po ich spożyciu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie powodują one tematów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest więc zdrowsza i łagodniejsza dla polskiego projektu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek wcale nie jest delikatne, szczególnie, jeżeli dysponujemy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że dokonamy je niezwykle szybko. Wystarczy tylko wybrać warzywa, z których potrzebujemy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić sokiem z cytryny. W ciągu paru chwili mamy praktyczny i odżywczy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą bogate i słoneczne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najłatwiejszym sposobem, aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę, jest wejście na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że może być ona o wiele smaczniejsza z starych polskich bigosów i schabowych. Co daleko, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie powinien być szefem kuchni. Wystarczy kreatywność i wyobraźnia. To zaledwie od nas chce, z których składników stworzymy naszą ważną i trwałą sałatkę.