Garderoba green rose

Nadchodzi oczekiwana od dawna wiosna. To nie tylko nadzieja na zdjęcie paru zbędnych kilogramów, lecz i na zmianę swoich stylów żywieniowych. Cieplejsza aura skłania nas bowiem do porzucenia ciężkostrawnej diety opartej na ciele i nabiale i wzięcia ze zdrowia, jakie przekazują nam sałatki.

Witaminy Sałatki stanowią dużą bombę witaminową. Dają nam one ludziach składników koniecznych do dobrego funkcjonowania organizmu. Polacy zawsze zawsze są zdolność do chętniejszego sięgania po artykuły pochodzenia zwierzęcego. Więc tak dużo wśród naszych rodaków schorzeń układu krążenia. Choroba wieńcowa, miażdżyca oraz nadciśnienie są jeszcze jedną z istotnych przyczyn zgonów w podeszłym wieku. Częstsze jedzenie sałatek i minimalizacja produktów pochodzenia zwierzęcego zmniejszają ryzyko wysoko wymienionych schorzeń.

Lekkostrawność Warzywa są o dużo dużo delikatne niż mięso i nabiał. Mniej występują w systemie pokarmowym, dzięki czemu po ich użytkowaniu czujemy się lepiej. Warzywa posiadają odczyn zasadowy w przeciwieństwie do produktów mięsnych. Dzięki temu nie dostarczają one problemów ze zgagą i nadkwasotą. Dieta oparta na spożywaniu sałatek jest wtedy silniejsza i łagodniejsza dla własnego planu pokarmowego.

Łatwość przygotowania Przygotowywanie sałatek nigdy nie jest trudne, szczególnie, jeżeli dysponujemy odpowiednim sprzętem. Szatkownica do warzyw elektryczna sprawi, że przygotujemy je zadziwiająco szybko. Wystarczy jedynie wybrać warzywa, z jakich zależymy zrobić sałatkę, poszatkować je przy pomocy maszyny, wymieszać i skropić wyciągiem z cytryny. W przeciągu kilku minut mamy czysty i odżywczy posiłek.

Kaloryczność Zanim nadejdą ciepłe i jasne dni, warto zrzucić nieco tkanki tłuszczowej nagromadzonej podczas zimy. Najodpowiedniejszym sposobem, by osiągnąć upragnioną sylwetkę, jest wytrwanie na dietę opartą na warzywach i sałatkach. Szybko przekonasz się, że zna stanowić ona o wiele smaczniejsza od starych polskich problemów i schabowych. Co bardzo, żeby przygotować pyszną sałatkę, nie trzeba być mistrzem kuchni. Wystarczy kreatywność i wyobraźnia. To wyłącznie od nas chce, z jakich składników stworzymy własną smaczną i zdrową sałatkę.