Enova365 instrukcja

Enova365 jest tylko naszym systemem ERP, który umożliwia panowanie w konkretnym przedsiębiorstwie. Program ten znaczy gotowe rozwiązanie przeznaczone do prowadzenia zarówno firmami, jak również organizacjami. Architektura całego oprogramowania buduje się na modułach. Odpowiadają one zbyt określony zakres działania danego przedsiębiorstwa. Może więc być sprzedaż, księgowość, kadry, czy obsługa klienta. Wszystkie moduły są ze sobą zintegrowane. Dzieje się tak dzięki wspólnej bazie danych.

 

Całe oprogramowanie jest przystosowywane do konkretnej organizacji. Stąd ponadto istnieje ono widoczne w trzech wersjach, takich jak enova365 srebrna, enova365 dobra i enova365 platynowa.
Srebrna grupa to oprogramowanie określone w głównej mierze dla przeciętnych i małych przedsiębiorstw. Obsługa podatkowo-finansowa kończy się przy pomocy Książki Zysków i Rozchodów.
Złota wersja przeznaczona stanowi dla wymagających użytkowników. Wersja ta poświęcona stanowi dla małych oraz wielkich przedsiębiorstw. Posiada moduły obsługujące sprzedaż oraz kadry i płace oraz wzbogaconą funkcjonalność w związku do grupy srebrnej.
Platynowa wersja zaspokaja najwyższe wymagania klientów. Sposób ten podlega w żaden droga nie ograniczonej rozbudowie.
Korzystanie z programu enova może przenosić się na kilka sposobów. Że to istnieć tradycyjna działalność na komputerze w oknie programu. Z systemem można także komunikować się przy pomocy przeglądarki internetowej lub przy pomocy urządzenia dotykowego.
System można wdrożyć do biura między innymi poprzez zakup bezterminowej licencji. Oprogramowanie można też wynająć i utrzymywać okresowy abonament.

System zaprojektowany istnieje w szczególności dla poprawy wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Jest eksperckim oprogramowaniem, który pomaga nie tylko procesy produkcji, lecz i wspiera podejmowanie decyzji. Pomaga rozwiązywać tematy oraz wpływa w końca unikania błędów. Jest sprawdzonym rozwiązaniem, używanym przez tysiące naszych spółek.

System enova365 zawsze odpowiada aktualnym potrzebom firmy. Prezentuje się doskonałą wartością i najwyższą skutecznością w działaniu działań i oszczędzaniu. Ponadto szybko go poprawiać i rozbudowywać o nowe moduły.